WDV revancheert zich
Het jaar werd slecht afgesloten tegen laagvlieger Hengelo waardoor WDV erop gebrand was het nieuwe jaar met een beter resultaat te beginnen. Daarvoor moest wel Wageningen overwonnen worden, koploper en daarbij een tegenstander waar vrijwel altijd van verloren wordt.
Dit keer zat het scoreverloop WDV wel mee. Henk Sonderen kende een prime aanvalspartij waarin de tegenstander meeging. De aanval sloeg door in Henks voordeel waarmee hij de tegenstander wist te overlopen en won. Frits Zegelink speelde een spannende partij tegen de normaal getruukte Ivens. Toen de stand dunner werd, beging de tegenstander een fout en met een kleine combinatie wist Frits de partij te winnen.
Vervolgens waren een paar partijen waar de WDV’ers in het nadeel waren. De partijopzet van Frank en Erik ten Hagen kwam niet uit de verf. Waar Frank nog relatief eenvoudig overeind bleef, moest Erik gedwongen een schijf geven. De tegenstander liet Erik daarna echter ontsnappen en werd ook hier remise gespeeld. Erik Oonk was ook in de verdrukking gekomen, maar na een damcombinatie van de tegenstander was redding hier niet meer mogelijk. In de laatste partij was de opdracht aan Gerard Korten om het winnende punt binnen te halen, maar was inmiddels in een nadelig eindspel gekomen. Gerard bleef echter rustig en stelde de winst veilig.
Gezien de stand en resultaten uit het verleden werd daarmee een verrassende overwinning geboekt. Met 9 punten uit 7 wedstrijden heeft WDV de 4e positie in de competitie nu steviger in handen.